Top

“NORVEGŲ ALĖJA” II etapas

• Pamatai: tvirti poliniai gręžtiniai, apšiltinti naujoviška šilumos izolialicija “Neoporas” taikant pasyvaus namo pamatų technologija.

• Mūras: keramikiniai blokeliai KERATERM 17,5 ir KERATERM 25. Blokeliai pasižymi gniuždymo stiprumu ir ypač geromis šiluminėmis savybėmis. Tai vienas technologiškai racionaliausių sprendimų norint gyventi natūralioje ir ekologiškoje aplinkoje po savo stogu. Plačiau..
Pertvaroms tarp namų naudojama atestuota garso akustinė sistema:
KERATERM 12 + akustinė mineralinė vata + oro tarpas + KERATERM 12.
Pagal atestuotas laboratorijos ataskaitas pasiekiama net 56-59 Db garso izoliacija (kai STR reikalavimai “tarpbutinėms” sienoms 55 Db).

• Stogas: “Blachy Pruszynski” trapecinė stogo danga gaminama iš vokiškų žaliavų. Danga pasižymi lengvumu, ilgaamžiškumu ir nereikalauja ypatingos priežiūros. Suteikiama 20 metų garantija. Plačiau..

• Langai: “Brugmann Artline” profilis, yra A klasės, t.y. aukštos kokybės cheminės sudėties tiek profilio, tiek tarpinių. Išorinių sienelių storis nemažesnis kaip 3 mm. Varčia praplatinta iki 84 mm storio, penkių kamerų profilyje leidžia įdėti trijų stiklų paketą 44 mm storio, kurio Ug=0.6W/m*K. Plačiau..
Languose naudojami vieni iš geriausių “Roto Frank” užraktai. Plačiau..

• Fasadas – apšiltinimas: “Neoporas” yra naujoviška ir ilgaamžiška naujų ir renovuojamų pastatų šilumos izoliacija. “Neoporas” yra vadinamojo plėtriojo (baltojo) polistireno (EPS) atmaina. Savo sudėtyje turinti grafito, kuris ne tik įtakoja pilką spalvą, bet ir ženkiai padidina šilumines izoliacines savybes.
“Neoporo” 0,032 W/(m•K) termoizoliacinės savybės lyginant su analogišku baltuoju polistireniniu putplasčiu 0,039 W/(m•K) yra apie 25% efektyvesnės.

• Fasadas – apdaila: Naudojama ilgaamžiška ir patikima BAUMIT fasado sistema su aukščiausios kokybės silikoninių tinku. Plačiau..

• Šildymo sistema: 24kW dujinis katilas “Viessmann” VITOPEND 100-W tai patikima vokiška kokybė. Plačiau..

Įrengtas grindinis šildymas: I a.- virtuvė, koridorius ir wc, II a.- vonios patalpa.
Yra galimybė įsirengti visų patalpų šildomas grindis.

Dažytos sienos ir lubos pirkėjo pasirinkta pasteline spalva.
Sumontuotos elektros rozetės ir jungikliai Liregus – “Alfa”, balta arba dramblio kaulo spalva.
Vidaus durys, 5 vnt., DRE PLUS 10-70 (7 modeliai pasirinktinai), laminuotos rifliuotu laminatu.
Grindų danga, pirkėjo pasirinktinai: laminatas, parketlentės ar kita, kurios mažmeninė vertė iki 50 litų už vieną kvadratinį metrą kartu su grindjuostėmis ir slenksčiais.
Vonios sienų ir grindų keramikinės plytelės, kartu su siūlių glaistu pirkėjo pasirinktinai, kurių mažmeninė vertė iki 50 litų už vieną kvadratinį metrą.
Pilna vonios ir wc santechnikos įranga.
Laiptų konstrukcija metalinė su medinėm pakopom.
Pirkėjui paliekama teisė, keisti numatytas medžiagas brangesnėmis, sumokėjus kainų skirtumą papildomai pardavėjui UAB Real Invest.